![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:00, 20 жовтня 2017 р.
Конотопці зможуть безкоштовно зайнятися боксом
![Конотопці зможуть безкоштовно зайнятися боксом Конотопці зможуть безкоштовно зайнятися боксом](/dist-assets/images/cap.jpg)
Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради оголошує запис на секцію з боксу, яка розпочинає свою роботу з 1 листопада цього року по вул. Ярмаркова,12.
Графік роботи секції:
Вівторок – субота: 15.00 – 19.00.
Вихідні дні: Понеділок, неділя.
Усіх бажаючих запрошують приєднатися до здорового способу життя та зайнятись улюбленим спортом. Заняття проходять безкоштовно. Інформація за телефоном: 095-75-00-48-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...