• Головна
  • Третина засуджених Конотопа не оглянуті на туберкульоз
07:00, 9 жовтня 2017 р.

Третина засуджених Конотопа не оглянуті на туберкульоз

У Конотопській місцевій прокуратурі відбулась спільна нарада з керівництвом Державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та Ізолятора тимчасового тримання № 4 (Конотоп) ГУ НП в Сумській області, під час якої присутні обговорили стан додержання вимог законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб у відповідних установах.

«Незважаючи на вжиті заходи, залишається ряд проблемних питань», – відкриваючи нараду, зазначив Андрій Наталич. Так, у Конотопському виправному центрі в поточному році прокуратурою виявлено, що на початок року із 140 засуджених 53 взагалі не пройшли обов’язкових профілактичних медичних оглядів на виявлення туберкульозу. 

Мають місце проблеми і в медико-санітарному забезпеченні ув’язнених осіб в ізоляторі тимчасового тримання, зокрема встановлено факти неналежного огляду ув’язнених при поміщенні до установи, внаслідок чого не виявляються своєчасно тілесні ушкодження та не надається відповідна медична допомога. 

За результатом спільних обговорень присутні вирішили про необхідність вжиття скоординованих заходів, спрямованих на покращання стану організації належного медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення засуджених.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #колонія #туберкульоз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...