• Головна
  • Громадська рада Конотопа обрала нового очільника та правління
08:00, 31 травня 2017 р.

Громадська рада Конотопа обрала нового очільника та правління

Громадська рада Конотопа обрала нового очільника та правління

25 травня відбулись установчі збори нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради, на яких було обрано новий склад громадської ради, до якого увійшло 19 представників громадських організацій міста, також обрано голову та правління громадської ради.

Як повідомляє прес-служба Конотопської міської ради, новообраним головою став Степан Кузь, член громадської організації «Український Дім – Конотопська Родина». Його заступником обрано Олександра Шумицького, голову громадської організації «Конотопської міськрайонної у Сумській області організації інвалідів та ветеранів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». 

Для довідки: Громадська рада — постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #громадськарада #СтепанКузь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...