• Головна
  • Конотопці запрошуються на курси де навчатимуть, як створити бізнес в Україні
07:25, 28 квітня 2017 р.

Конотопці запрошуються на курси де навчатимуть, як створити бізнес в Україні

Лине час, і підростає нове покоління бізнесменів і тих, хто мріє про власну справу. Більш креативне, більш пристосоване до сучасних темпів життя. Але стає гірко від того, що самореалізацію свою вони бачать в столиці або за кордоном. Такий шлях обирають, геть опустивши руки й втративши надію вилізти з болота невизначеності, розчарування, невиправданих очікувань від держави, влади тощо. Але то все в наших силах, і залежить суто від кожного з нас.

На жаль, бізнесу нас ніде не навчали, а досвід, який здобули своїми силами, зачасту дорого коштує,  а з часом втрачає актуальність.

І ось вже вдруге в нашому місті стартує проект в підтримку малого та середнього бізнесу, який навчить мислити по-підприємницьки, обрати свою нішу, опанувати канали просування власної справи на сучасному ринку, знайти свого клієнта.

Проект триватиме 1 місяць.

Мета: безкоштовне бізнес-навчання, професійна й психологічна підтримка бізнесменів-початківців і власників своєї справи.

Результат: бізнес-план своєї справи від кожного учасника, який він буде захищати. За найкращий бізнес-проект -  фінансова винагорода.

Цiльова аудиторiя: тi, хто започатковує власну справу, незалежно від статі, віку, стажу, зайнятості.

Місце й час проведення:22травня - 22 червня, кожен понеділок і четвер в приміщенні кінотеатру "Мир".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #бізнес-курси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...