07:00, 7 березня 2017 р.
Клочко та Лушпієнко висловилися проти товарної блокади в Конотопі
Як повідомляє сектор комунікації нацполіції області, голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко та начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко провели брифінг із журналістами щодо блокування залізничних шляхів у Конотопі.
«Напередодні на Сумщину намагалися завезти 18 автомобілів сміття зі Львова. Але ми чітко заявили, що львівському сміттю на Сумщині не місце. Тепер маємо блокування залізничних шляхів. Ми нікому не дамо розхитати ситуацію. І це чітко дали зрозуміти жителі області, які не підтримали намірів блокувальників, – наголосив Микола Клочко. - Тому я дякую конотопчанам за принципову позицію у небажанні допустити розхитування порядку й стабільності в регіоні, а працівникам нацполіції - за чітко злагоджену роботу».
Начальник Головного управління Нацполіції в Сумські області Микола Лушпієнко зазначив, що основним завданням поліцейських було не допустити кровопролиття та вчинення протиправних дій. На охорону громадського порядку були задіяні 160 чоловік особового складу. Забезпечена чітка координація дій та налагоджена комунікація із блокувальниками. За фактами блокування транспортних комунікацій розпочате кримінальне провадження.
«Поліція забезпечила порядок на даній території, тим більше за підтримки патріотично налаштованого населення, яке не поділяє позиції приїжджих активістів. Наразі на місці залишаються 6 представників народних депутатів, які фіксують переміщення вантажних потягів, що курсують залізницею. Комунікація з ними налагоджена, порушень громадського порядку немає», – повідомив він.
Керманич Сумщини та очільник поліції області через ЗМІ звернулися до активістів з закликом не розхитувати ситуацію у прикордонній області.
«Зустрічатися з виборцями - це право народних депутатів. На Сумщині живуть свідомі і патріотичні люди, тому не потрібно привозити з собою людей з інших регіонів. Жодна особа, тим більше - в балаклаві, не має права порушувати порядок. Всі питання мають вирішуватися виключно у правовому полі. Об’єкти інфраструктури охоронялися і будуть охоронятися, як того вимагає законодавство і «жовтий» рівень існуючої терористичної загрози», – наголосили Микола Клочко та Микола Лушпієнко.
Нагадаємо, в неділю, 5 березня активісти заблокували в Конотопі залізничну колію, по якій прямував вантажний потяг. Того ж дня виник конфлікт між прихильниками блокади та їх супротивниками (див. відео). Втім, протягом дня ситуацію вдалося стабілізувати, оскільки "Укрзалізниця" пішла назустріч вимогам мітингувальників. Нині організатири акції прибрали свій редут від Європейського університету, втім вони й далі обіцяють тримати ситуацію під контролем, відстежувати, наскільки достовірною є інформація, яку їм подаватиме "Укрзалізниця".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи схвалюєте ви торгову блокаду в Конотопі?
проголосували 162 відвідувачів
Так! Треба покласти край "бізнесу на крові"
42,0%
Ні! Це призведе тільки до додаткових проблем
40,7%
Утримуюсь. Я і проти торгівлі, але й ця блокада - не метод
14,2%
Мені байдуже
3,1%
Останні новини
12:54
9 вересня
10:55
9 вересня
18:41
6 вересня
13:42
6 вересня
live comments feed...