• Головна
  • Відбулась чергова гра Чемпіонату України з футзалу (ІІ ліга).
08:30, 2 лютого 2017 р.

Відбулась чергова гра Чемпіонату України з футзалу (ІІ ліга).

28 січня відбулась чергова гра Чемпіонату України з футзалу (ІІ ліга). Футбольна команда «Локомотив» приймала у спортивному залі ЗОШ №7 футбольну команду СумДУ U-19.

Перший тайм проходив дуже напружено для футболістів з команди «Локомотив», оскільки суперники постійно атакували та перевіряли воротаря на міцність. Так перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь футбольної команди СумДУ U-19.

У другому таймі, вже традиційно, ситуація кардинально змінилася на користь футбольної команди «Локомотив». Вони перехопили ініціативу спочатку вирівнявши рахунок, а потім забили ще два голи. Загалом м’ячі забили Терехов І. – 2 голи, Ожог Е. та Кролевецький Р по одному голу. Змагання закінчилися з рахунком 4:2 на користь футбольної команди «Локомотив».

Вітаємо команду «Локомотив» у вихід до наступного етапу Чемпіонату України (ІІ ліга)!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію