• Головна
  • В Конотопі вперше проводився Чемпіонат України з футзалу, ІІ ліга
09:00, 19 січня 2017 р.

В Конотопі вперше проводився Чемпіонат України з футзалу, ІІ ліга

13 січня у спортивному залі ЗОШ №7 відбулась чергова календарна гра Чемпіонату України з футзалу по ІІ лізі. Наше місто вперше приймало змагання такого рівня. Цього разу ФК «Локомотив» приймав на своєму полі гостей з м. Суми – ФК «Сумихімпром-СДПУ».

З перших хвилин матчу ФК «Локомотив» заволодів м’ячем, постійно атакував ворота суперника, але протягом першого тайму м’яч так і не залетів у ворота суперника.
У другому таймі ситуація кардинально змінилась. Після розіграшу м’яча Ігор Терехов сильним ударом забив м’яч у ворота суперника. Гості в той же час перейшли в контратаку та зрівняли рахунок. Після цього ФК «Локомотив» почав перехоплювати перевагу, постійні атаки зламали суперника, і воротар ФК «Сумихімпром-СДПУ» почав пропускати голи. За перші п’ять хвилин другого тайму рахунок став 5:1 на користь ФК «Локомотив».

Після видалення з поля одного з гравців на 26-й хвилині ФК «Сумихімпром-СДПУ» намагався скористатися чисельною перевагою та перейшли в контратаку, але суттєвих змін у рахунку так і не відбулося.

Результат матчу ФК «Локомотив» - ФК «Сумихімпром-СДПУ» - 6:2.

У нашій команді голи забили: Ігор Терехов, 21', Сергій Бондаренко, 23', 26', Дмитро Груша, 24', Михайло Риженко, 25', а Владислав Лисенко з ФК «Сумихімпром-СДПУ» на 25-й хвилині забив гол у свої ворота.

Вітаємо нашу команду ФК «Локомотив» з перемогою та здобуттям першого місця у турнірній таблиці Чемпіонату України з футзалу ІІ ліги по 3 групі.

Наступна гра відбудеться 27 січня в легкоатлетичному манежі міста Суми, де зійдеться ФК «Локомотив» з ФК «СумДУ U-19».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію