• Головна
  • Як не допустити скорочення та переведення на неповну ставку через підняття мінімалки?
09:30, 18 січня 2017 р.

Як не допустити скорочення та переведення на неповну ставку через підняття мінімалки?

Оскільки з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата складає 3200 гривень, всі керівники бюджетних установ мають гарантовно забезпечити відповідні державні стандарти в оплаті праці. Саме про це йшла мова на засіданні райдержадміністрації, яке відбувалося днями у форматі «круглого столу».

Учасники зустрічі обговорили забезпечення  неухильного  виконання  Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774  щодо запровадження в усіх  закладах  бюджетної сфери  мінімальної заробітної плати  з 1 січня 2017 року  в розмірі 3200 грн. та Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 №1037 «Про оплату праці  працівників  установ, закладів та організацій  окремих галузей бюджетної сфери».

Увагу присутніх було акцентовано також на недопущенні безпідставного скорочення штатних посад основних працівників бюджетних установ, переведення їх на скорочений робочий час чи запровадження  їх роботи  на неповну ставку, запровадження мінімальної заробітної плати  з 1 січня 2017 року.

Керівництво району наголосило розпорядникам бюджетних коштів про необхідність приведення Колективних договорів у відповідність до останніх змін у трудовому законодавстві України, а також при укладанні колективних договорів врахувати умови Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

Читайте за темою: Наслідки підняття мінімалки: люди біднішають та втрачають роботу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #мінімалка #скорочення #неповнаставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...