• Головна
  • 5 громадських організацій Конотопа отримали фінансування від міськради
08:00, 17 січня 2017 р.

5 громадських організацій Конотопа отримали фінансування від міськради

Визначили остаточні результати міського конкуру з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2017 рік.

За результатами засідання конкурсної комісії фінансування отримали 5 проектів від 3 громадських організацій. 

Після розгляду рейтингу конкурсних пропозицій комісія вирішила, надати фінансування у 100% розмірі від запитуваної суми коштів проектам, що отримали найбільшу кількість балів у відсотковому співвідношенні, а саме:

  •  Проект «Впровадження системи Монтессорі в реабілітаційний процес для дітей з психофізичними розладами» (Конотопський благодійний фонд для тяжкохворих дітей та їх сімей «Серця любові») - 10 000 грн. 
  • Проект «Пізнаємо свій край» (Конотопський благодійний фонд для тяжкохворих дітей та їх сімей «Серця любові») – 9800 грн.
  • Проект «Давай говорити Українською!» (Конотопський молодіжний спортивно-патріотичний клуб «Арсенал») – 8650 грн.
  • Історико-краєзнавчий, культурно-просвітницький проект з громадянсько-патріотичного виховання «Знаємо свою історію» (Молодіжна організація студентів «Новий час») – 9600 грн. 
  • Національно-патріотичний проект культурного обміну «Алея співдружності студентів України» (Молодіжна організація студентів «Новий час») – 6020 грн. 

Загальний обсяг фінансування проектів громадських організацій склав 44 070.

Також було прийнято рішення вільний залишок коштів, у сумі 15 930 перенаправити у програму «Молодь» 2017 року до п. 3.2. «Організація роботи наметового табору», для придбання необхідного обладнання для роботи табору. Відповідне рішення буде виноситися на чергову сесію міської ради, адже дане питання відноситься до її компетенції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #ГО #проект #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...