• Головна
  • Викладач СумДУ увійшла в Топ-100 інноваційних лідерів Європи
10:30, 29 листопада 2016 р.

Викладач СумДУ увійшла в Топ-100 інноваційних лідерів Європи

Викладач Сумського державного університету Ольга Афанасьєва є одним з п'яти інноваційних лідерів з України, які увійшли у список "New Europe 100" в цьому році, повідомляє прес-служба СумДУ.

Проект «New Europe 100» спрямований на підтримку інноваційної діяльності у Центральній та Східній Європі. Він реалізується вже третій рік поспіль фондом Res Publica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом та Financial Times в співпраці з багатьма іншими організаціями з країн Центральної та Східної Європи.

Учасники NEW-100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і в усьому світі. Вони діляться досвідом творчого підходу як у своїх проектах, так і в регіоні, в якому вони працюють. Фінальна сотня була обрана серед кандидатур, представлених партнерами проекту та за участю громадськості. Ольга Афанасьєва, виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу, викладач СумДУ, відзначена за «налагодження мостів між новим поколінням українців і глобальним суспільством».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СумДУ #Афанасьєва #інновації #лідер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...