![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:00, 18 листопада 2016 р.
В мерії розглянули можливість впровадження електронних черг та системи відстеження залишків ліків
Сьогодні, 18 листопада, у кабінеті міського голови відбулася нарада щодо можливості реалізації в місті Конотоп проектів, які запропонувала група ініціативних громадян та батьків маленьких жителів міста Конотопа.
Нагадаємо, ініціатори направили заяву на ім'я Контопського міського голови Артема Семеніхіна, в якій обґрунтовано пояснили необхідність впроваджень у нашому місті електронних систем «Залишки ліків у медичних установах» та «Поліклініка без черг», а також розрахували приблизну вартість їх впровадження.
![В мерії розглянули можливість впровадження електронних чер..., фото-1 В мерії розглянули можливість впровадження електронних черг та системи відстеження залишків ліків, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні під час наради з посадовцями було ухвалено рішення вивчити дане питання та розглянути його на апаратній нараді, що відбудеться 21 листопада 2016 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...