![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 3 жовтня 2016 р.
Мистецтво задля захисту природи та збереження енергії
7 жовтня 2016 року на центральній площі міста та у Конотопському трамвайному управлінні відбудеться яскрава екологічна арт-акція під назвою «Додай місту кольорів».
Захід відбудеться в рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м. Конотоп», що реалізується у місті за фінансової підтримки Європейського Союзу. До заходу будуть залучені вихованці художньої школи та школи мистецтв.
В рамках даної акції планується розмалювати один з трамваїв міста, який потім, курсуючи своїм звичним маршрутом, буде нагадувати про важливість збереження довкілля, дбайливе ставлення до природи та її ресурсів, а також про те, як важливо у наш час ефективно використовувати енергію.
Слід зазначити, що об’єктом «творіння» не випадково обрано саме трамвай. Адже цей вид транспорту є екологічним у порівнянні з автомобілем чи автобусом.
Також маленькі конотопці зможуть розгорнути свою творчу уяву на тему енергозбереження в малюванні на асфальті. Кожен матиме змогу показати своє індивідуальне бачення проблем екології та енергозбереження, і таким чином ще раз привернути до цих, як ніколи, актуальних питань увагу громадськості.
Поєднати корисне і яскраве в одній справі – це можливо. Долучайтесь до екологічної акції «Еко-Арт: Додай місту кольорів!»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...