![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
17:00, 30 травня 2016 р.
Конотопські гандболістки вибороли третє місце на Всеукраїнських змаганнях
27 – 29 травня в місті Києві відбулися Всеукраїнські змагання з гандболу серед дівчат 2004-2005 років народження на призи Олімпійської чемпіонки, Заслуженого майстра спорту СРСР з гандболу, гравця легендарної гандбольної команди «Спартак» Ольги Валентинівни Зубарєвої.
В змаганнях прийняли участь вісім команд 4 команди з міста Києва, а також команди з міст Тернівка Дніпропетровської області, Шостки, Конотопу та Вишгороду. Протягом трьох днів на спортивному майданчику велась запекла боротьба. За підсумками змагань перше місце вибороли дівчата з ДЮСШ «Стрімкий м’яч » м. Києва, друге місце посіла команда з міста Тернівки наші землячки вибороли третє місце. Всі команди призери змагань були нагороджені кубками, медалями та солодкими призами.
В нашій команді кращим гравцем визнана Ткач Анастасія, також особистими призами були відзначені Сахно Анастасія та Тимошенко Ольга.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...