• Головна
  • Три об'єднані громади планують створити найближчим часом на Конотопщині
10:58, 24 травня 2016 р.

Три об'єднані громади планують створити найближчим часом на Конотопщині

Конотопський район поділиться на дві об’єднані територіальні громади – Вирівську та Дубов’язівську. Крім того, одна громада утвориться в самому Конотопі.

Про це голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ під час апаратної наради повідомили керівники району. Під час апаратної наради Микола Клочко відзначив також роботу місцевої влади щодо залучення інвестицій в сільськогосподарську галузь. Лише у 2016 році вони планують вкласти майже 42 мільйони гривень в АПК та розвиток сільських територій.

«На сьогоднішній день у нас справді 115 мільйонів інвестицій вкладено в АПК, – наголосив голова райдержадміністрації Микола Горобенко. – Серед лідерів у цьому напрямку я би назвав агропідприємство «Вітчизна». Адже 40% інвестицій – це їхні кошти. Однак, є в сільському господарстві і свої проблеми. Вони такі ж, як і в кожному районі – це здешевлення продукції тваринного походження та проблеми із невирішенням на державному рівні ситуації із невитребуваними паями. Ці та інші проблеми ми долаємо, як можемо. Дякуємо, що наша робота оцінюється на обласному рівні».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #територіальні громади #об'єднання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...