• Головна
  • Порошенко ветував закон про приватизацію житла в гуртожитках
10:30, 24 травня 2016 р.

Порошенко ветував закон про приватизацію житла в гуртожитках

У зв'язку з тим, що прийнятий парламентом закон про приватизацію житла в гуртожитку суперечить нормам Конституції та низці законів України, Порошенко наклав вето на цей законопроект, пише 7 Днів.

«Перш за все, неприйнятними є положення Закону, що встановлюють обмеження реалізації конституційних прав громадян і не відповідають конституційному принципу рівності громадян перед законом. Зокрема, документом обмежуються права громадян, які законно проживають у гуртожитках, на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках у залежності від наявності трудових (службових) відносин з підприємством (організацією), яке надало їм право проживати в гуртожитку, або офіційної реєстрації місця проживання в гуртожитку.

Встановлення несправедливих правил реалізації прав громадян у такій чутливій сфері, як житлові відносини, може призвести до посилення соціальної напруженості в суспільстві, а також стати фактором соціальних конфліктів. Також Закон не позбавлений і інших недосконалих норм, які створюють невизначеність правового регулювання реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Врегулювання правовідносин щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків повинно здійснюватися на підставі Конституції та законів України і вимагає більш виваженого підходу ніж запропонований в Законі», - йдеться в повідомленні прес-служби Президента України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гуртожитки #приватизація #вето
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...