![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:54, 20 травня 2016 р.
В Конотопі пройшов арт-парад «Свято вишуканої краси»
З нагоди Дня вишиванки в міській дитчій бібліотеці відбувся арт-парад «Свято вишуканої краси». Бібліотекарі розповіли користувачам бібліотеки про те, що вишиванка символізує любов до Батьківщини і є знаковою для нашої української культури.
Захід продемонстрував, що наші діти відчувають себе справжніми українцями та патріотами, які зберігають звичаї та традиції нашого народу.
День вишиванки - всеукраїнське свято. Для українця вишиванка - не просто одяг, це щось дуже особливе, рідне, святе. Вишиванка - це символ, який зберігає його коріння, духовну культуру нашого народу, його історію. Вишиванка - це наша національна гордість, символ щасливої долі, знак єдності нашого народу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...