![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 4 травня 2016 р.
За неодноразові перемоги Конотопський баскетбольний клуб "Золотий вік" нагороджений грамотою міського голови
Днями баскетбольний клуб "Золотий вік" привіз перемогу з Чемпіонату України з баскетболу сезону 2015-2016 року. Гравці на всю Україну показали свою майстерність та високий рівень спортивної підготовки.
У переддень Великодня спортсмени були нагороджені грамотами міського голови. Очільник міста особисто подякував їх за вагомий внесок у розвиток молодіжного спорту, активну життєву позицію, пропаганду формування здорового способу життя.
Свої нагороди за зайняте ІІ місце в чемпіонаті України з баскетболу сезону 2015-2016 р.р. серед чоловічих команд вищої ліги дивізіону "А" отримали головний тренер команди Бєлозерський Андрій В'ячеславович, та гравець Цвєтков Олександр Миколайович.
![баск 1 баск 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
баск 1
Бажаємо молодим спортсменам успіхів та нових перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...