• Головна
  • Поради конотопчанам: як заощадити кошти за електроенергію
07:30, 21 квітня 2016 р.

Поради конотопчанам: як заощадити кошти за електроенергію

Для заощадження Ваших коштів ПАТ ''Сумиобленерго'' рекомендує встановити багатотарифні (двозонні або тризонні) лічильники та перейти на розрахунки за спожиту електричну енергію згідно тарифів, що диференційовані за періодами часу.

Лічильник, який запрограмований на дві (чи три) зони, допоможе ефективно виконувати домашні справи в нічний період. Оскільки в цей час (з 23:00 до 7:00) тариф на електроенергію вдвічі нижчий при двозонному обліку (в 2,5 рази – при тризонному).

Також нагадуємо, що з метою сприяння встановленню багатотарифних лічильників, а також враховуючи рекомендації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ “Сумиобленерго” змінило підхід до проведення параметризації (програмування) приладів обліку електроенергії у населення, а саме:

1. Первинна параметризація багатотарифних лічильників електроенергії (програмування нового електролічильника для розрахунків за тарифами, диференційованими за періодами часу) для населення здійснюється безоплатно. 
2. Повторна параметризація багатотарифних лічильників для населення, встановлених та взятих на облік до 01.11.2015, для переведення їх на нові тарифні коефіцієнти, здійснюється одноразово також безоплатно. 
3. У інших випадках параметризація багатотарифних лічильників для населення здійснюється як і раніше тільки після сплати споживачами послуг відповідно до діючих розцінок.

Для з’ясування детального алгоритму дій Вам необхідно звернутись у філію ПАТ ''Сумиобленерго'' за місцем проживання або за телефоном кол-центру 0 (800) 300 – 247 (безкоштовний для стаціонарних та мобільних телефонів). 

Про порядок організації багатотарифного обліку електричної енергії у побутових споживачів (населення), орієнтовну вартість багатотарифних лічильників та про орієнтовну вартість виконання робіт по встановленню багатотарифного лічильника читайте на сайті ПАТ ''Сумиобленерго''.

Поради конотопчанам: як заощадити кошти за електроенергію, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...