• Головна
  • В Конотопі обговорювали безпеку роботи в електроустаноках
15:00, 31 березня 2016 р.

В Конотопі обговорювали безпеку роботи в електроустаноках

Днями у ТОВ «Навчально-виробничий центр «Планета Знань» (м. Конотоп) Управлінням Держпраці у Сумській області для запобігання виробничого травматизму проведено семінар-нараду на тему безпечного виконання робіт в електроустановках.

По завершенню фахівцями Управління було прийнято іспит у енергетиків, які навчалися у цьому центрі. У заході прийняли участь представники 31 підприємства Конотопщини. Результати іспиту підтвердили високий рівень підготовки з питань охорони праці у навчально-виробничому центрі.

Мета проведення семінару-наради – реалізація конституційних прав працівників та забезпечення вимог нормативно-правових актів щодо збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці, покращення виробничого середовища, запобігання виробничому травматизму, професійним захворюванням.

Основним питанням, розглянутим на семінарі-нараді, було дотримання вимог законодавства і нормативно-правових актів з охорони праці. Також фахівцями Управління було приділено увагу організаційним та технічним заходам для безпечного проведення робіт в електроустановках. Практичною частиною семінару-наради стала демонстрація головними державними інспекторами Управління Держпраці принципів організації безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою до 10 кВ, та в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів і драбин.

Окремо фахівці Держпраці наголосили на наявності проблеми не повної укомплектованості електрозахисними засобами та нехтування термінами їх випробування у деяких підприємствах Конотопського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...