• Головна
  • Якою має бути реформована поліція
14:12, 1 березня 2016 р.

Якою має бути реформована поліція

Нове покоління поліцейських повинно розуміти необхідність реформи, а також чому і куди рухається поліція. Реформа правоохоронної структури повинна стати не просто "красивим папірцем", але й бути наповненою людьми, які розуміють необхідність змін.

Про це Голова Національної поліції заявила під час вручення дипломів офіцерам, які завершили навчання в рамках проекту "Лицарі честі".

"Якщо не буде розуміння від вас, і якщо, ви як нове покоління поліції, не зрозумієте, куди ми рухаємося. Не буде розуміння, не буде реформи, не буде нічого, якщо кожен з вас не буде задумуватися: куди ми йдемо, чому ми йдемо, чому ми це робимо.

Так, важливі моменти. Важлива технічна база, дуже важлива зарплата, і ми боремося за це.

Але я думаю, що про такі речі треба думати і треба говорити. Тому, що всі думають, що реформа – це "обкладинка". Всі думають, що я – "обкладинка", адже я не виглядаю як типовий правоохоронець, так? Ні, не можна цю "книгу", цю "обкладинку" перегортати, бо це наша доля. Неможливо відмовлятися від тих завдань, які в нас є.

А у людей є право нас критикувати. А що ми ще заслужили? Питаю, що ми ще заслужили? Поки що нічого. Нічого не заслужили, щоб просто люди зрозуміли, що так, це те, що нам подають – цей "красивий папірець", "красивий бантик", але.. А що всередині?

Я хочу, щоб усередині цього "папірця" були ви – такі світлі, молоді, які реально розуміють, що ми повинні робити", – сказала Хатія Деканоідзе.

Якою має бути реформована поліція (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Зміниться. Вивіска на відділенні
45,0%
Не зміниться, бо в поліцію набирають колишніх міліціонерів
15,0%
Спочатку треба змінювати менталітет, а потім чекати змін у органах правопорядку
10,0%
Зміниться, якщо буде достойна зарплата
5,0%
Сподіваюся, що ці зміни - на краще
25,0%
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...