• Головна
  • Магніти на лічильник - зупинка лічильника неодимовим магнітом
22:12, 27 листопада 2015 р.

Магніти на лічильник - зупинка лічильника неодимовим магнітом

Постійне підвищення вартості комунальних послуг призводить до пошуку засобів економії електрики, води і газу. Коли немає можливості вплинути на ціну на допомогу приходить уникальнейший інструмент ¬- неодимовий магніт. Висока намагніченість, невеликий розмір, низька вартість, виконання в різній формі дозволяють швидко і безпечно зупинити лічильник будь-якого типу.

Сфера застосування неодімових магнітів

Средісчетчіков, піддаються впливу магнітів, виділяють:

• Електричні лічильники - одно- і трифазні;

• Газові;

• Лічильники для води.

Універсальні шайби зі спеціального сплаву неодиму, заліза і бору відрізняються високою намагніченістю, що перевищує по дії інші магніти в десять разів. Ці кошти знаходять застосування в промислових і побутових цілях, частіше для зупинки практично будь-якого виду лічильника в домашніх умовах.

Що мають на увазі під неодимовим магнітом?

Крім сплаву із заліза, бору та неодиму зверху магніти на лічильник покриваються сплавом з антикорозійним властивістю, куди входить цинк і нікель. Застосування шайби дає шанс встановити уповільнюючий прилад без порушення цілісності корпусу, пломби і без проблем з проводами. В Україні необхідність замовити магніт на лічильник виникає при потребі в економії у зв'язку з значним підвищенням тарифів.

Як використовувати магніти для зупинки лічильника?

Щоб заощадити на витраті води, газу та електроенергії достатньо звернути погляд на магніт для наступних лічильників: з індукційними котушками, механічним табло і обертовими дисками.

Принцип як зупинити газовий лічильник магнітом складається в дії магнітного поля неодимового магніту на обертовий елемент облікового приладу. Для установки магніту на електролічильник буде потрібно лише хвилина. Для приладу з механічним табло достатньо прикласти магніт до цього ж елементу. Додаток шайби зверху корпуса лічильника актуально для індукційних лічильників. Прибравши магніт, прилад обліку починає працювати в штатному режимі. Відповідність лічильників та які магніти їм треба, шукайте на сторінці http://supermagnit.com.ua/магниты-на-газовый-счетчик/

Як і де купити магніт для зупинки лічильника?

Бажаючи повністю зупинити лічильник води, електроенергії або газовий прилад на 50%, багато хто прагне правильно підібрати необхідний магніт. Адже дізнатися про те, зупиняли Чи таким пристроєм лічильник не під силу навіть самому уважному контролеру.

Сайт supermagnit.com.ua допомагає оптимально підібрати потрібний варіант з урахуванням моделі, виробника, призначення пристрою, щоб апарат в кінцевому підсумку виявився ефективним і привабливим за ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...