![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:27, 18 листопада 2015 р.
Мер Конотопа Артем Семеніхін в робочому кабінеті змінив портрет Порошенка на Степана Бандеру
"Щойно освятили кабінет мера та змінили фото Пороха на картину провідника української нації Степана Бандери", пише у Фейсбуці свободівець Руслан Андрійко .
"Перемога Артема в Конотопі символічна. Саме тут 350 років тому козаки знищили російське військо. Зараз конотопська перемога свободівця покладе край пануванню русского міра на сході України перш за все в свідомості українців. Щиро радий за Артема і за Конотоп!!!СЛАВА ПЕРЕМОЗІ!!!", зазначив активіст на своїй сторінці.
![Мер Конотопа Артем Семеніхін в робочому кабінеті змінив портрет Пор... Мер Конотопа Артем Семеніхін в робочому кабінеті змінив портрет Порошенка на Степана Бандеру (фото) - фото 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мер Конотопа Артем Семеніхін в робочому кабінеті змінив портрет Порошенка на Степана Бандеру (фото) - фото 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...