Раніше гордо кинута фраза: «Я вільно говорю по-англійськи!» могла викликати як мінімум повагу, а в деяких випадках і захват. Зараз цим вже нікого не здивуєш. Популярними стають більш екзотичні мови. І польський з легкістю можна віднести в цей список. Можна, звичайно вибрати китайський, однак польський безсумнівно має більш вагомі причини для її вивчення. Викладачі курсів PolskiPapa підібрали найбільш очевидні з них.

Вчити польську просто

Польська мова досить проста для вивчення. Адже колись ми були однією державою. У польській мові досить багато спільних з нашею державною мовою слів, які мають однакову вимову і значення. Все це значно спрощує процес навчання. У вас буде швидше виходити, а значить — ви швидше зможете відчути позитивний результат. Вчити польську просто відвідуючи уроки польської на osvitapol.info, де завжди раді Вам.

Саморозвиток ще нікому не шкодив

Вивчення мов розширюють наш кругозір і робить внутрішній світ багатшим. Коли ми вчимо мову якої-небудь країни, ми дізнаємося більше про її історію та культуру, менталітет, звички і правила. Це, безсумнівно стане в нагоді під час перебування в цій країні.

Освіта

Польща — відмінне місце для отримання освіти. Це не так далеко і не так дорого. Почати можна як людям з вищою освітою і отримати диплом магістра, таї і людям без нього, і вступити на бакалавра. Диплом, отриманий в польських освітніх установах дійсний в країнах СНД і Євросоюзу. А при наявності у вас карти поляка, ви зможете отримувати освіту не тільки безкоштовно (на вищому і середньому рівнях), але і отримаєте стипендію для іноземних громадян, які навчаються у Польщі.

Вікно в Європу

Польща – країна, що входить в Шенгенську зону. А значить, звідти відкриваються чудові види на Францію, Італію, Іспанію, Німеччину і т. д. А ще Польща — наша найближча сусідка. А це спрощує отримання візи, тим більше, якщо ви знаєте мову.

«Карта поляка»

Карта поляка — це маленький шматочок пластику, що відкриває перед вами нові унікальні можливості. З нею можна влаштуватися на легальну роботу в цій державі, без необхідності отримання дозволу. Також можна здійснювати підприємницьку діяльність, на підставах, які є у польських громадян. Карта дає право на 37% знижку на залізничний проїзд у Польщі. Медична допомога, освіта, дозвіл на перебування, відвідування музеїв, всім цим можна безкоштовно користуватися, при наявності «Карти поляка». У власника такої картки з'явиться можливість отримувати державні знижки при оформленні іпотеки, візи і посвідки на проживання.  Чи варто говорити, що отримання «Карти поляка» неможливо без знання мови.