З чого починається будь-який бізнес? З пошуку стартового капіталу. Жодну серйозне справу не можна почати просто з нуля, адже вам знадобитися зробити серйозні грошові вклади. Так, кошти підуть на оренду площ під офіс, на оплату юридичних послуг, на наймання співробітників. Частину коштів доведеться залишити на закупівлю товару. Навіть якщо скоротити всі витрати до мінімуму, сума вийде значна. Як вирішити проблему? Виручити вас може кредит під заставу автомобіля – якщо у вас відносно нова машина, то за неї ви можете отримати хороші гроші. Вони стануть вашим стартовим капіталом. Але до кого звернутися з даного питання?

У нашій країні діє чимало фінансових компаній, які видають кредити населенню під заставу нерухомості, транспортних засобів. Однак далеко не всі вони працюють сумлінно. Якщо ви не хочете потрапити на шахраїв, то ретельно підбирайте собі кредитора. Наприклад, добре зарекомендував себе на ринку MEGACREDIT - це відомий автоломбард в Києві, який вже не перший рік займається цією сферою послуг. В даному випадку вік компанії є ключовим показником. Чим довше існує організація, тим більше до неї довіри. Адже тільки компетентні фірми користуються підтримкою аудиторії – саме споживчий інтерес і допомагає їм утримуватися на плаву.

Отримати позику в компанії MEGACREDIT досить просто. На відміну від банківських структур, де 2-5 днів йде на перевірку особи клієнта, автоломбард проводить всі процедури в стислі терміни. Ви можете отримати кошти тут прямо в день звернення.

Чи безпечно залишати машину в заставу? Так компанія гарантує збереження вашого транспортного засобу. Утримуватися він буде під надійною охороною на спеціальній стоянці. Як тільки ви виплатите борг, то тут же зможете забрати машину.