Відома компанія вже більше 10 років постачає в Україну хімічні реактиви та розчинники. Наші партнери це найбільші заводи з виробництва хімічної продукції в Європі, Індії, Китаї, Південній Кореї та Америці. Якщо ви хочете вазелін купити або полівініловий спирт купити, чи придбати інші реактиви, звертайтеся в нашу компанію.

Ми є офіційним представником виробника хімічних сполук, що виробляє якісні розчинники, хлороформ, та хімію. Крім того, ми співпрацюємо з такими популярними каталогами хімічних сполук та реактивів, як ТСІ (Японія) і ABCR (Німеччина), що налічують більше 100 000 одиниць продукції хімічної продукції на складі.

Наші складські приміщення вміщують більше десяти тисяч найменувань продукції, будь то прості сполуки для синтезу, або складні хімічні реактиви, тому у нас ви зможете купити будь-які хімічні реактиви. Вся продукція відповідає світовим стандартам якості, плюс до неї додається вся необхідна документація. Для підтвердження сертифіката якості, чи характеристик, які заявлені в специфікації, система оптимум та кожен продукт проходить жорстку перевірку. Кожен хімічний реактив розфасований та маркований відповідно до вимог ДСТУ, щодо зберігання хімічних сполук. Транспортна тара підходить під вимоги щодо перевезення хімічних реактивів, або реагентів. Коли необхідні особливі температурні режими зберігання та перевезення, ми використовуємо термоконтейнери, які зберігають властивості продукту. Все це дозволяє купити хімічні реактиви високої якості.

Наша компанія продає хімічні реактиви в Києві та доставляє хімічну продукцію в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Весь процес доставки товарів знаходиться у нас під контролем. Наші клієнти це аналітичні, біохімічні лабораторії, дослідні лабораторії у сфері органічного синтезу, лабораторії якості в харчовій галузі, медичні та ветеринарні установи. Якщо ви хочете придбати реактиви, можете звертатися до нас.