Часто буває так, що у вашій квартирі, будинку або навіть в офісі в холодну пору недостатньо тепла, і ви постійно мерзніть. Саме тому необхідно придбати обігрівач, при цьому їх вибір великий, що ускладнює прийняття рішення. Першим ділом, що хотілося б відзначити, що важлива біля обігрівача ціна, вже потім людина дивиться на його потужність. Саме від потужності і залежить площа, на яку буде працювати цей прилад. Обрати прилад для обігріву приміщення на http://euro-technika.com.ua/shop/category/klimaticheskaia-tehnika/obigrivachi пропонується в широкому асортименті моделей та брендів.

Якщо ваше приміщення не опалюється, при цьому у нього відмінна теплоізоляція, потрібно приблизно один кВт на 25 – 25 метрів кубічних. Якщо у житловому приміщенні є опалення центральне, то вам буде досить купити обігрівач потужністю 1,0 – 1,5 кВт на кімнату, площа якої не перевищує 25 метрів кубічних.

Самий затребуваний і популярний обігрівач – це масляний радіатор, потужність варіюється від 1 до 2,5 кВт, його застосовують в квартирі, офісі.

Переваги такого обігрівача:

- у корпусу є невисока температура нагріву, з-за цього кисень в приміщенні не спалюється, він пожежобезпечний, працює безшумно, це відбувається із-за термостата і таймера вимкнення.

У нього є і свої недоліки:

- досить довго прогріває приміщення, при цьому він зможе набагато довше зберегти тепло, до поверхні радіатора під час роботи ви доторкнутися не зможете, габарити порівняно великі.

Електричний конвектор володіє корпусом, який нагрівається не так сильно, при цьому його досить легко переміщати з кімнати в кімнату. Він також пожежобезпечний, його можна прикріпити на будь-якій стіні. Крім усього перерахованого такі обігрівачі можуть створити цілу систему електричного опалення. Корпус невеликий, гладкий і плоский.

Тепловентилятор є самим доступним і простим обігрівальних приладом, його застосовують в невеликих приміщеннях для швидкого прогріву. Порівняно з попередніми моделями, у них маленькі габарити. Тепловентилятор можна залишити на підлозі. Поставити на стіл або закріпити на стіну.

При виборі обігрівачі потрібно враховувати мету його експлуатації, наприклад, тепловентилятор не впоратися з великим приміщенням. Швидше його можна поставити в ноги в офісі або біля ліжка в спальні. Також визначтеся з грошовими коштами, так як останній варіант є самим доступним за ціною.