Купити світлодіодну стрічку в УкраінеСветодіодное освітлення набирає все більшої популярності серед споживачів, які розуміють який економічний ефект дають подібні джерела світла. Адже вони мають масу переваг перед висвітленням минулого покоління - люмінесцентними, галогеновими і лампами розжарювання - більш яскраві, з меншим споживанням електроенергії, безпечні для навколишнього середовища і людини. Та й купити світлодіодну стрічку в Україні на сьогодні не складає великих труднощів, тому за останні роки LED-джерела світла міцно влаштувалися на ринку освітлення і реалізуються практично в кожному спеціалізованому магазині або промисловому супермаркеті.

Подібна популярність легко з'ясовна завдяки найширшої сфері застосування світлових смужок: вони моделюють як основне освітлення в житловому або нежитловому приміщенні, так і допоміжне або акцентное для створення світлових ефектів в оформленні дизайну чи в підсвічуванні картинних галерей, музейних експонатів, фотовиставок, вітрин.

Де світлодіодну стрічку купити найбільш вигідно?

Щоб світлодіодну стрічку купити найбільш вигідно, необхідно звертатися до перевірених часом компаніям і реалізаторам, які повністю відповідають за товари й гарантують високоякісну LED-продукцію. Однак далеко не завжди такі фірми з «ім'ям» пропонують покупцеві елементи світлодіодного освітлення за низькими цінами і з невисокою ціною.

Звичайно, ще одним способом придбати необхідну стрічку є відвідування спеціалізованого магазину. Але і в таких торгових точках сподіватися на низький ціновий діапазон марно - магазини роблять націнку для покриття витрат на утримання продавців-консультантів, оренду приміщення, плату за електроенергію. Тому, щоб знайти необхідну світлову стрічку без націнки, краще звертатися до інтернет-магазинах економного освітлення, які торгують товарами безпосередньо від виробників.

Одним з таких перевірених реалізаторів світлодіодної продукції в Україні є інтернет-магазин компанії Ledstorm, яка ось уже більше семи років успішно функціонує в сфері продажу економних джерел світла. Їх сайт має зручний і практичним інтерфейсом, найширшим каталогом товарів, практичним і доступним розмежуванням на тематичні вкладки, послугою «Передзвони мені», онлайн-консультуванням покупців в режимі нон-стоп, 24 години на добу.

Світлодіодна стрічка: щоб ціна відповідала якості

Світлодіодної стрічки ціна залежить і від такого найважливішого критерію як місце розташування товару і зручність доставки покупцеві. У цьому плані компанія Ledstorm має низку вагомих переваг: в її розпорядженні два спеціалізованих складу з продукцією безпосередньо від виробника, які розташовуються в найбільших містах країни - Харкові та Києві. Тому доставка не займає більше двох днів, а якість гарантована протягом 12 місяців з моменту продажу товару.