Якщо ви коли-небудь відвідували салони краси, то, напевно, звертали увагу, що косметологи використовують іншу косметику. Її не знайти на полицях звичайних мережевих магазинів. Після впливу "салонної" косметики наша шкіра та волосся виглядають зовсім інакше. Шкіра свіжа, гладка, насичена і зволожена, волосся гладке шовковисте і блискуче. У цій статті ми розповімо вам докладніше про цю професійну косметику.

Широкий вибір професійної косметики пропонує своїм покупцям інтернет-магазин професійної косметики ONELOVECOSMETICS!

Існують три види доглядових засобів:

- Звичайні – їх можна знайти на полиці будь-якого магазину;

- Професійні - використовуються в СПА салонах та косметичних кабінетах;

- Люксові – дуже дорогий клас, розрахований на VIP-клієнтів.

Так чим відрізняється професійна косметика від звичайної?

Ефективність

У звичайній косметиці дуже мало активних компонентів, тому її необхідно використовувати багато і часто, щоб упоратися із проблемою зморшок чи прищів. Вся справа у стандартах виробництва косметики. За ними лікувальні компоненти не повинні проникати глибше за роговий шар. Певною мірою це правильно, тому ризик виникнення алергії знижується у рази. З іншого боку, знижується ефективність. Щоб вичавити максимум із цих коштів, їх необхідно використовувати лише згідно інструкції та досить тривалий час.

Ефективність косметичних препаратів безпосередньо залежить від активних речовин, що використовуються, та їх концентрації. При створенні професійної косметики виробником відпрацьовується оптимальна кількість інгредієнтів, що вводяться, які безпосередньо призначені для корекції певних проблем. Ці інгредієнти зазвичай збалансовані таким чином, що активні речовини максимально посилюють дію один одного.

Формули препаратів є унікальними і є авторськими розробками відомих виробників професійної косметики. Для її створення використовуються новітні технологічні та наукові досягнення з метою оптимального позитивного впливу на шкіру та досягнення поставленої мети – збереження молодості та краси. Якісні продукти не можуть бути дешеві, тому професійна косметика дорожча за звичайну.

Регулярність

На відміну від звичайної косметики, у професійній та люксовій активних компонентів більше в рази. Ефект після застосування помітний практично відразу. Однак користуватися такою косметикою щодня не можна. Часте застосування загрожує сильною алергією і перенасиченням, а це теж загрожує не дуже приємними наслідками. Якщо ви вирішили перейти на професійну косметику, обов'язково порадьтеся з косметологом або дерматологом.

Є ще один нюанс: неправильно підібрані засоби чи надмірне використання професійної косметики може просто не мати потрібного ефекту. Кожна лінія створюється для окремих типів шкіри та різних проблем. Наприклад: боротьба з акне, відбілювання, омолодження тощо. Те саме стосується і волосся - якщо "перебрати", перенасичення колагеном та еластином призведе до висушення та витончення волосся.

Сертифікат

Кожен професійний засіб має сертифікат якості. Це означає, що косметика пройшла клінічні випробування та повністю відповідає всім нормам ефективності. Звичайні кошти цим похвалитися не можуть. Щоб отримати такий сертифікат, виробники зобов'язані використовувати тільки високоякісні компоненти, безпечні для здоров'я. Те саме стосується й технологій виробництва, що робить продукт дуже дорогим. Якщо косметика не проходила випробування та не має сертифікату, вона викликає сильні сумніви у професіоналів та не рекомендується у використанні.

Усі препарати проходять клінічні випробування та мають документальне підтвердження заявленої ефективності. Такі випробування є обов'язковими для професійної косметики, оскільки вона знаходиться на межі фармацевтики та косметики.

Ще зовсім недавно професійну косметику було не дістати. Її можна було придбати лише у салонах краси чи косметичних кабінетах. Вона там все ще є, але тепер напис “Professional” ставлять на все поспіль. Будьте уважні, звертайте увагу на склад та наявність сертифікату якості. Зараз косметику будь-якого рівня та вартості можна легко знайти у магазині професійної косметики One Love Cosmetics.