Завдяки існуючій різноманітності ви завжди зможете підібрати товар, що повністю відповідає нашим побажанням.

Вибрати не так просто, як здається спочатку. Хороша ковдра має бути зручною, безпечною та красивою. Крім того, є безліч нюансів, які варто враховувати. Потрібно лише заздалегідь підтвердити знання важливих особливостей та зіставити їх з тим, як і за яких умов ви плануєте експлуатувати ковдру.

Як оцінити якість ковдри?

Вибираючи ковдри та килимки, зверніть увагу на:

  • гнучкість - акуратно розтягніть матеріал, а потім ослабте тиск; якщо тканина без проблем повертається у вихідну форму, значить, з нею все гаразд;
  • оздоблення – найкращим вибором будуть вироби з обробкою бахромою або з обробкою суцільним рядком, завдяки цьому їх краї не обсипатимуться;
  • шви – переконайтеся, що вони досить міцні, перевірте, щоб вони не розхитувалися при натягуванні та щоб з них не стирчали нитки;
  • метод фарбування – найякісніші матеріали фарбуються стійкими та щадними до шкіри барвниками.

Тканина для ковдри: яку вибрати?

Пледові тканини виготовляються як із натуральних, так і з синтетичних волокон. Вони відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом, але й властивостями.

  • Вовняні ковдри

Вовняні ковдри найвищої якості виготовляються з м'якого та ніжного кашеміру. Великою перевагою вовняних тканин є здатність вбирати вологу та забезпечувати циркуляцію повітря – завдяки цьому вони захищають від потовиділення. Вовняні ковдри оцінять і алергіки, адже в них не розвиваються кліщі.

  • Бавовняні ковдри

Перевагою бавовни, безсумнівно, є відмінна циркуляція повітря та відсутність подразнювальної дії на шкіру. Ковдри з бавовни також легко прати - їх можна прати при досить високій температурі (особливо якщо вони яскраві) і не турбуватися про усадку.

  • Акрилові ковдри

Акрил (поліакрил, анілан, орлон) виготовляється із синтетичних волокон і був розроблений як більш дешевий замінник вовни. Крім невисокої ціни, перевагою акрилових ковдр є зручність для людей з чутливою шкірою та алергіків. Акрил - відмінна тканина для ковдри, тому що він не мнеться й його легко прати.

  • Флісові ковдри

Фліс – це штучна тканина, одержана з поліефірних волокон. Цінується за високу гідрофобність та теплоізоляційну здатність. Його можна легко прати та швидко сушити, на жаль, флісова ковдра не буде дуже міцною – вона швидко сяде і втратить свій зовнішній вигляд.

  • Ковдра з мікрофібри

Мікрофібра (мікрофібра, мікрофібра) виготовляється із суміші поліамідних та поліефірних волокон. Ковдри з мікрофібри м'які, але в той же час міцні. Вони пропускають повітря, не викликають роздратування та не викликають у себе алергії.

  • Льняна ковдра

Льон – одна з найблагородніших тканин. Він повітряний, ніжний на шкірі і чудово вбирає вологу. Не електризує, не дратує. Що важливо у випадку з ковдрами, вони ще й дуже міцні, стійкі до тертя й не будуть розтягуватися.