У сучасних проектах будинків часто зустрічаються панорамні вікна, або з високим склопакетом. Гарна панорама, вид з вікна. Звичайно, ніхто не хоче руйнувати дизайнерське рішення звичайними радіаторами опалення. В даному випадку пропонується внутрішньопідлоговий конвектор – повноцінний замінник звичайним батареям. Це сучасне рішення дозволяє обігріти приміщення і зберегти інтер'єр.

З чого складається конвектор?

Серцем водяного підлогового конвектора є теплообмінник, який являє собою мідну трубку з алюмінієвим оребренням, в якій циркулює вода, в даному випадку - це теплоносій. Дуже важливо звернути увагу на якість кріплення. Теплообмінник повинен виглядати однорідним і надійним. Важливе значення має товщина використовуваного матеріалу. Теплообмінники Hitte отримали високу оцінку якості, чим дуже пишаються виробники. Конвекторна шафа виготовлена ​​з нержавіючої або оцинкованої сталі, а вся конструкція покрита декоративною сіткою, яка витримує вагу 120 кг.

У підлозі конвектор монтується в спеціальні ніші, зазвичай уздовж високого скління, де немає можливості встановити радіатор.

Вбудовані в підлогу конвектори відрізняються наявністю складових частин:

  • В одних модифікаціях відсутній вентилятор,
  • В інших цей елемент вбудовано.

Відсутність вентилятору у конвекторі найчастіше підходить для невеликої площі в якості головного і додаткового джерела тепла.

Підлогові конвектори цього типу характеризуються відносно нескладним функціонуванням. Нержавіюча ємність оснащена теплообмінником, що є нагрівальним елементом. Він не оснащений вентилятором, а потік повітря природний: холодні маси від панорамного вікна циркулюють знизу та нагору.

Підлоговий конвектор з вентиляційним оснащенням

Тільки одна деталь – вентилятор відрізняє пристрій від попередньої модифікації. В конструкції мається ємність і теплообмінник, уздовж теплообмінника розташований вентилятор, який живиться від мережі, забезпечує економну витрату електроенергії в роботі. Сучасні моделі з вентилятором мають низький рівень шуму, що важливо для замовника в період експлуатації. Дозволяється контролювати та регулювати роботу конвектора з примусовою конвенцією, використовуючи термостат. Наявність вентилятору пришвидшує потік повітря у теплообмінник, тому тепловіддача також підвищується.

В догляді внутрішньопідлогові конвектори невибагливі, достатньо їх періодично пилососити.