Ви напевно чули про те, що творчість в будь-якому його вигляді допомагає боротися зі стресами і легкою депресією. Можливо, навіть перевіряли це на собі. Якщо так, у вас точно з'явилося нове хобі. Якщо ні, ви багато втрачаєте. Але це легко виправити: почати можна з простої картини за номерами!

Процес малювання по цифрам в принципі нескладний: з ним впорається кожен, хто може тримати пензлик в руках і не виходити за контури. Але при цьому і самі сюжети розділені на 5 рівнів складності (деталізації), щоб покупці могли вибирати максимально комфортні для себе схеми. Розібратися в них дуже просто: чим вище рівень, тим складніше. Коли ви тільки робите перші кроки в цьому напрямку живопису або хочете помалювати просто для відпочинку, краще не вибирати картини вище третього рівня деталізації.

 

Комплектації розмальовок по цифрам
Картина по номерам незалежно від бренду - це повноцінний набір для малювання, в якому є все необхідне. У комплект входить:

  • бавовняне, лляне полотно або дерев'яне панно зі схемою малюнка;
  • фарби на водній основі (акрил) - від 14 до 36 кольорів і відтінків;
  • пензлики з нейлоновим ворсом (2-3 штуки);
  • інструкція.

Крім цього в комплект можуть додавати:

  • кріплення (стандартні або «павучки»);
  • контрольний лист, який допомагає працювати зі схемою;
  • кольорове зображення сюжету.

Акриловий лак, палітра для змішування фарб і інші корисні додатки зустрічаються лише у деяких торгових марок, але ви завжди придбати їх окремо. Наприклад, в інтернет-магазині Po-Nomeram.com.ua, де є не тільки величезний вибір живопису по цифрам, а й інші цікаві товари для дорослих і дітей.

 

Поради щодо живопису за номерами


Перш за все, важливо купити картину за номерами (сюжет), яка вам подобається. Тоді і малювати цікавіше, і готова робота буде красуватися на видному місці, а не десь за шафою.

Фарби змішувати не потрібно - вони вже підібрані виробником згідно зі схемою. А ось контури дотримуватися важливо, навіть якщо вам здається, що виходить щось незрозуміле. Також рекомендуємо зафарбовувати боки картини - так зображення здається більш об'ємним. Рама в цьому випадку вам не знадобиться.

Якщо вам сподобається малювати, а вішати роботи нікуди, даруєте їх друзям: так позитивний вплив творчості підсилиться приємними емоціями від радості близьких.