Мобільні будинкиЗведення мобільних будинків для житла базується на трьох принципах:

  • економічність матеріалів і робіт;
  • простота конструкції;
  • швидкість будівництва.

На першому етапі створення увага приділяється вибору проекту. Компанія «Latem Homes» - Виробник мобільних будинків для житла свій вибір грунтує на перевагах і побажаннях клієнта. Розглядається планування будівлі, площа, розташування вікон і дверей, наявність комунікаційних систем, комплектація мобільного будинку.

Другий етап - це підписання договору з будівельною фірмою. В компанії «Latem Homes» використовується типовий проект договору, тому на його складання потрібно мінімум часу. Іноді на цій стадії також потрібні дозволи відповідних держорганів на підведення комунікаційних мереж та виконання будівельних робіт на ділянці.

Далі складається докладний кошторис витрат на матеріали та роботи. І тільки після узгодження вартості, затвердження проекту обома сторонами і передоплати починаються безпосередні будівельні роботи.

Виконання необхідних модулів для об'єкта виконується приблизно за 1-2 місяці. Після - їх доставляють на ділянку і монтують в потрібній послідовності. Такий процес займаємо мінімум часу і не має яких-небудь складнощів.

Великі компоненти модульних будівель виконуються з урахуванням всіх технологічних і архітектурних регламентів, а також побажань замовника. Роботи на будівельному майданчику обмежуються лише заливанням фундаменту і підключенням до інженерних комунікацій.

Особливості будівлі мобільних будинків для постійного проживання

Більшість мобільних будівель сьогодні використовуються для постійного проживання на заміських ділянках. Багато хто віддає перевагу такому варіанту житла, так як це дійсно економічно і практично. Так як в будові присутні комунікації, проживання та відпочинок в ньому є комфортними. Але головний плюс - це, звичайно ж, мінімальні терміни будівництва. За рахунок цього не потрібно тривалий час орендувати інше житло і витрачати на це зайві кошти.

Мобільна технологія відкрила перспективи для будівництва недорогого житла. З цієї причини люди все частіше купують мобільні будинки для благоустрою дачної або заміської ділянки.

Звертайтеся до фахівців компанії «Latem Homes» - вони дадуть відповідь на всі питання, що стосуються мобільного будівництва. І, можливо, незабаром ви станете власником сучасного, екологічно чистого, теплого і затишного житла.