Картинки по запросу Як вибрати садові гойдалки?Краща присадибна ділянка – це та, яка має затишне місце для відпочинку. Навіть якщо ви володієте невеликою площею, можна розташувати альтанку і кілька сидінь. Але на сьогодні жодна територія не обійдеться без садових качель. Це увійшло в тренд вже давно, і складно уявити заміський будинок або дачу без них, адже це комфортне і зручне містечко.

Гойдалки можуть бути виконані як дитячі вироби, так і для дорослих. Можна навіть спорудити гойдалки з дерева своїми руками. Але якщо ви бажаєте облаштувати на своїй ділянці якісні дерев'яні гойдалки, які прослужать довгий час, то можна замовити їх в компанії RattWood.

Деревина поєднує в собі багато гарних властивостей, які дозволяють використовувати її в різних умовах. Тому дерев'яні гойдалки для дачі не тільки зручні, але й гарні.

Дерев'яні меблі для саду мають безліч особливостей:

Екологічність. Дерево перш за все натуральний матеріал, який є абсолютно безпечним як для людей, так і для тварин.

Естетичність. Дерев'яні гойдалки можуть вписатися в будь-який інтер'єр, тому що в саду більшість природних матеріалів, а дерево виглядає набагато гармонійно в порівнянні з металевими виробами.

Безпека. Дерево само по собі м'яке і гнучке, тому використовуючи гойдалки можна уникнути отримання травми. Це гідність особливо актуальна для дитячих конструкцій.

Легкість установки. Для гойдалки не потрібно встановлювати спеціальний пристрій, її можна помістити на простий шматок землі.

Універсальність. Деревина легко піддається обробці. Її можна виточити, нарізати і спорудити щось по-справжньому унікальне і оригінальне. Універсальні гойдалки можуть бути як одномісними, так і у вигляді великих диванів.

Виділяють такі види дерев'яних качель:

1. Сімейні. Головна перевага – місткість. Лавка досить великої довжини здатна вмістити в себе до 5 чоловік. Такі вироби мають навіс, щоб захистити від опадів і сонячних променів.

2. Дитячі. Такі гойдалки можуть бути виконані в різних варіантах. Конструкції обов'язково повинні мати опори і сидіння, можливо і кріплення. Для повної безпеки у таких качель повинна бути зручна спинка, перегородка та інші засоби безпеки.

3. Переносні. Ці вироби невеликого розміру і маленької ваги, тому їх можна переміщати в будь-яке місце.

Щоб прикрасити терасу або іншу ділянку, не треба зайвих дій і великих грошей. Дерев'яні гойдалки від RattWood – це гарант якості, довгої експлуатації і комфорту.