Сучасний активний відпочинок - це не тільки розваги, але й стиль життя. Якщо Ви прагнете розвиватись у цьому напрямку, майте на увазі, що центр рафтингу пропонує усім бажаучим отримати насолоду від активного життя. Рафтинг в Україні в центрі рафтингу - це десятки можливостей:
- відкрити для себе різноманіття цікавих та захоплюючих речей,
- зануритися у світ адреналіну,
- відпочити не тільки тілом, але й душею,
- развити фізичну форму та витримку.
Центр рафтингу пропонує прийняти участь у сплавах горними річками (зокрема рафтинг Карпати, рафтинг зі Львова, рафтинг Черемош та ін.), взяти участь у тімбілдінгах, пішохідних походах. Кожен турист завжди буде відчувати себе у безпеці тому, що йому будет видано необхідне знарядження. Якщо Ви бажаєте цікаво та корисно провести час відпочинку, тоді найліпшим вибором стане центр рафтингу.

Сплави по Дністру.

Річка Дністро вважається одним із самих популярних маршрутів для рафтингу. Сплав по Дністру дуже приваблює не тільки нових туристів, але й більш досвідчених рафтерів. Чому? Тому що на шляху туристів зустрічаються численні водоспади, які утворюються за рахунок падіння води (струмки та джерела) з вершини каньону. По стінках каньона крапає вода, тому саме такі водоспади мають назву "дівочі сльози".

Похід Боржава.

Похід по Боржаві - це перш за все неймовірні емоції, які Ви зможете отримати протягом такої подорожі Карпатами. Майже звідусіль відкривається шаленої краси пейзаж, дорогою туристи можуть насолоджуватися смаком ягід ожини та малини, красою водоспаду Шипіт - найповноводнішого водоспаду Закарпаття, горними хребтами, смачною їжею та безліччю інших цікавостей. Це саме те, що залишиться в пам'яті на все життя. Пішохідні походи - це саме те, що приносить найбажаніше відчуття щастя та свободи.