За останні кілька років, з тих пір як на Донбасі почалася війна, в новинах тільки й говорять про конфлікт між Україною і Росією. Майже всі країни Розлютившись на Путіна, і намагаються всіма силами знайти те, що може вплинути на цього сильного людини. Політологи, активісти і прості люди щодня читають новини Україна, щоб дізнатися більше про те, чого ж очікувати.

Про що сьогодні говорить світ?

Сьогодні 6 грудня о ЗМІ з'явилася інформація про те, що російський президент Володимир Путін вмирає. І тут відразу постало питання, а що ж буде далі, як це відбитися на самих росіян і на Україні. І ось одна з опозіціонерок Ольга Курносова вирішила поділитися з громадськістю тим, що ж буде після того, як Путіна не стане. Вона вважається, то треба ще врахувати поліпшення відносини між Заходом і Росією, іншого виходу просто бути не може. Але як буде насправді, покаже час, і все звичайно буде залежати від того, хто прийде на зміну Путіну.

Що таке військовий стан в країні? Як воно відбилося на Україні? А ніяк. Багато політологів, та й прості люди вважаються, що все це імітація. Чому це так? А варто лише подивитися на те, як поводяться політики та все стає зрозумілим.

Пару років назад усіх українців зобов'язали отримувати нові паспорти, якщо точніше сказати, то ID-карти. Але як виявилося у всіх, хто вже їх має, є з ними проблеми. Вся справа в тому, що деякі фінансові послуги власникам цих карт недоступні. Деякі фінансові організації відмовляються працювати з людиною, у якого паспорт - це пластикова картка. Пояснюють вони таке своє рішення тим, що інформація з них не зчитується, і перевірити людину не виходить. Скарг надходить дуже багато, але знайти компроміс ніхто не може. Люди, які звернулися з такою проблемою, звернулися до вищих органів, а й там від них відхрестилися, сказавши, що відмовити в проведенні операції з карткою не мають право. Як бути і що робити? Про це трохи пізніше розкажуть фахівці.

Це найсвіжіші новини, які з'явилися в ЗМІ за останні кілька годин, але є ще й маса інших, дізнатися більше про події, які за минулу ніч сталися в Україні або світі можна на нашому сайті https://znaj.ua/ru. Інформація оновлюється майже щогодини, тому завжди можна бути першим в курсі подій.