Тільки в романтичних фільмах величезні басейни в будь-який час доби залишаються чистими і прозорими, маня блакитною прохолодною водою. У житті ж все набагато прозаїчніше: кожен раз, коли на вулиці дощ або сильний вітер, чищення фільтров і води в басейні не уникнути.

Спочатку це не в тягар, але потім процес чисток починає набридати, особливо якщо басейн досить великий. Рано чи пізно кожен власник басейну вирішує змонтувати навіс над ним, щоб захистити воду від забруднень.

Павільйони для басейнів, які пропонує компанія Ф-ТЕХ, ніяк не впливають на якість купання в басейні, вони не закривають воду від сонця і досить просторі.

Також навіси, закривають басейн, мають безліч достоїнств, які здатна оцінити кожен власник басейну:

простий навіс з полікарбонату над басейном здатний надійно захистити воду від брудних опадів, сміття, опалого листя та інших домішок;

з поверхні менше випаровується вода, що також важливо, особливо, якщо вода має в своєму складі добавки;

басейни з підігрівом води тільки виграють від появи над ними павільйону. Витрата тепла стає значно менше, ви економите на паливі або електроенергії;

павільйони для басейнів з полікарбонату затримує ультрафіолетові промені. Завдяки цьому, промені вже не так негативно впливають на матеріали, з яких побудовано дно і стінки басейну;

навіть взимку павільйони послужать хорошу службу — вони захистять басейн від різких перепадів температур, тим самим зберігаючи цілісність матеріалів, з яких він побудований;

нарешті, остання перевага це те, що павільйони для басейнів зробити легко, не складніше, ніж теплиця з полікарбонату або будь-яка інша споруда з цього матеріалу.

Якщо ви задумали облаштувати свій басейн на заміській ділянці, саме час побудувати надійний і міцний павільйон для нього.

Можна значно полегшити собі завдання і купити готовий павільйон, який замовляється за розміром наявного басейну і досить просто встановлюється. Деякі, до речі, як павільйону використовують готові теплиці і полікарбонату.

Але не завжди розміри або особливості будови басейну дозволяють купити готовий павільйон, тоді потрібно робити його самостійно.

Насамперед, необхідно визначитися, який саме павільйон ви хочете бачити в результаті. Прості конструкції здіймаються над водою на метр-півтора. Такі павільйони не розсуваються і не знімаються, тобто плавати вам доведеться завжди під дахом.

Низькі павільйони підходять для тих, хто зрідка користується басейном, в інший час він просто стоїть. Низький павільйон в цьому випадку чудово захистить воду від сміття, комах і опадів.

Високі павільйони будуть коштувати трохи дорожче низьких. Але тут можна розвернутися, зробити місце для відпочинку, розсувний дах, місток для пірнання. Високі павільйони можуть досягати чотирьох метрів у висоту. Ви повинні розуміти, що це вже інший рівень роботи і витрат.