Виходячи з декоративного та функціонального призначення меблів, можна виділити певні вимоги, які споживачі пред'являють, вибираючи меблі для спальні, вітальні, дитячої, передпокою, офісних приміщень або в ванну кімнату.

В першу чергу, сучасні споживачі пред'являють великі вимоги до якості матеріалів, з яких виготовляється меблі. Перевага віддається меблів з натуральних, екологічно чистих матеріалів, які під час експлуатації не виділяють в атмосферу шкідливі речовини і тим самим абсолютно нешкідливі для здоров'я людей і їх домашніх вихованців.

Висока якість матеріалів визначає наступні вимоги, що пред'являються споживачами до сучасних меблів - це міцність, надійність і довговічність, а також стійкість до механічних пошкоджень, до впливу ультрафіолету, вологи, перепадів температур і т. д.

Також важливим фактором є можливість вибору кольорової палітри меблевих фасадів або її оббивки, що дозволяє покупцям вибрати меблі, яка буде ідеально вписуватися в існуючий інтер'єр, гармонійно поєднуючись з іншими предметами.

Важливим аспектом, який визначає вибір того чи іншого варіанту меблів, є її вартість. Адже кожен покупець хоче купити меблі, яка буде якісно виготовлена, мати презентабельний зовнішній вигляд, а її ціна не буде обтяжливою для бюджету. Наприклад, замість дорогих меблів з масиву можна замовити вироби з МДФ. Вони при схожих показниках дозволяють економити гроші.

Найбільшою популярністю на вітчизняному ринку користується корпусні меблі, які мають масу переваг, головна з яких – можливість раціонального використання простору будь-якого розміру.

Знайти у меблевому супермаркеті оптимально підходящі варіанти непросто. Зручніше зробити індивідуальне замовлення виробнику. Тоді ви отримаєте меблі, які ідеально підійдуть до певної кімнати по розміру, конфігурації, стилю та іншим показникам.