Ще пару-трійку десятків років тому для захисту електропроводки від перепадів напруги використовували керамічні пробки. Той, у кого вдома стояли такі, знає що вони не відрізнялися особливою надійністю. На щастя, завдяки розвитку нових технологій, на зміну таким пробках прийшли автомати АВВ, які в екстреній ситуації спрацьовують моментально.

Якщо ви хочете, щоб ваша проводка була надійно захищена від перевантажень, то без такого пристрою вам не обійтися. Купити диф автомати можна практично в будь-якому магазині електротоварів, але рекомендується вибирати надійні точки продажів, щоб отримати стовідсоткову впевненість в їх якості. Відомо, що електрична проводка не любить недбалого ставлення до себе.

Сьогодні в кожному сучасному будинку є така кількість електроприладів, що їх одночасну роботу може не витримати навіть найнадійніша мережа. Від таких навантажень термін експлуатації проводки скорочується, а іноді стаються пожежі. Щоб цього не відбувалося, слід встановлювати автомати. Але, перед тим, як зробити придбання, враховуйте параметри лінії, в іншому випадку, установка АВВ не принесе бажаного ефекту.

EL-BI можна купити з доставкою, знаходячись у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Чернівцях та інших містах України. Вибір вимикачів - це не проблема на сьогоднішній день. Проблема може критися в іншому: часто перепади напруги призводять до того, що вимикачі виходять з ладу, а це також може стати причиною загоряння. Особливо важливо це враховувати, якщо у вашому будинку є маленькі діти.

Звертайте увагу і на розетки. Найбільш надійними вважаються вироби компанії Шнайдер. Купити ШНАЙДЕР в магазині OPIR - означає забезпечити собі безпеку на довгі роки вперед.