Кожна маленька дівчинка знає казковий світ, в якому живуть My Little Pony. У цьому світі присутні палаци і замки, а самі поні стають маленькими принцесами, у яких є власні будуари. Граючи з цими ляльками, малятка занурюються в світ принцес і замків, тільки доглядають вони за поні, розчісують волосся, доглядають за ними, створюють певні образи. Іграшки My Little Pony настільки полюбилися світу, що незвичайні ляльки створені яскравими і зі своїм характером. Тим більше що іграшки стали продовженням однойменного мультсеріалу, тобто вони також володіють власним образом і характером.

У чому особливість іграшок My Little Pony?

Крім того, що вони унікальні в своєму роді і також вимагають за собою догляду, ляльки My Little Pony просто відмінно розвивають у дівчаток відповідальність, фантазію і логічне мислення. А необхідність розчісувати і доглядати за поні розвиває дрібну моторику.

Що ж стосується безпосередньо іграшок, то вони є продовженням казкового світу в які потрапляє малятко. У своїй уяві вона здатна відтворити сцени з мультсеріалу, а також продовжити її. Створення власної історії є невід'ємною частиною гри. Виробники випустили колекцію з персонажами мультика, а дизайнери, в свою чергу, подбали про зовнішній вигляд поні. Тому іграшки володіють власним стилем і чудовими аксесуарами, які йдуть в комплекті або ж купуються окремо. Крім цього, були створені і вийшли в світ і інші герої мультфільму, без якого казковий світ не був би повноцінним. Їх також можна придбати окремо.

Треки Hot Wheels як продовження історії

Для більш зручного переміщення поні, іншими виробниками були створені спеціальні треки Hot Wheels, які стануть відмінним доповненням для всієї гри в поні. Купити трек hot wheels можна на сайті https://eskimo.com.ua/ на якому надано величезний вибір треків, серед яких можна підібрати ідеальний для малятка, орієнтуючись на її переваги. Більш ніж доречним буде покупка треку, якщо в сім'ї двоє різностатевих дітей, яким буде цікаво грати разом, при цьому використовуючи своїх героїв і свої переваги. Треки виконані з міцних матеріалів і безпечних для дітей. Команда дизайнерів попрацювала над зовнішнім виглядом треку і створила різні варіації, для зручного вибору треків.