Світлова ілюмінація вважається атрибутом новорічних свят: зелена ялинка не обійдеться без різнокольорових вогнів, вікна, двері і вітрини магазинів розцвічені яскравими вогнями, залучаючи відвідувачів. У цей час купити світлодіодні гірлянди прагнуть практично всі покупці, тим більше, що перед настанням свят виробники змагаються між собою в оригінальності виробів.

Однак сфера її застосування не настільки обмежена. Повсюдно у вечірній час зустрічається привабливе барвисте оформлення торгових площ і місць відпочинку. Маркетологи вловили зв'язок між купівельним настроєм і світловою рекламою, тому почали використовувати її повсюдно.

Світлодіодні гірлянди недорого, кращі пропозиції

Придбати світлодіодні гірлянди недорого можна в інтернет-магазині Ledmafia. Експлуатувати їх теж буде в задоволення, завдяки унікальним властивостям:

 • У порівнянні з лампами розжарювання, діодні вироби споживають в 10 разів менше електроенергії, тому і витрати на підтримку святкової обстановки будуть меншими, ніж в минулі роки.
 • В пам'яті у дорослих закарбувалися неприємні повідомлення пожежної інспекції про пожежі і попередження про дотримання заходів безпеки. Сучасні пристрої виділяють невелику кількість тепла, яке не викликає загоряння предметів, що стикаються з ними.
 • Порадує тривалий термін роботи, при нормальній експлуатації і правильному зберіганні прикраси прослужать не менше 5 років.
 • Ще однією приємною відмінністю є створення гірлянд, які працюють під дощем, снігом, при високих і низьких температурах. IP - показник ступеня захисту від пилу і вологи. Щоб не обтяжувати покупців технічними характеристиками продавці на сайті просто пишуть «для зовнішнього» або «внутрішнього» застосування.
 • Стандартно вироби продаються довжиною близько 10 метрів. Якщо вам цього недостатньо - можливо докупити ще метри і наростити довжину.

Світлодіодні гірлянди в магазині: купити швидко, експлуатувати довго

На що потрібно звернути увагу, коли будете купувати світлодіодні гірлянди в магазині:

 • Клас захищеності IP від ​​впливу навколишнього середовища.
 • Живлення від мережі 220 Вольт або від батарейок.
 • Температурний режим роботи і відповідно матеріал проводу.
 • Колір проводу.
 • Кількість діодів на 1 погонному метрі.
 • Розмір виробу.

Зробивши відбір по необхідним технічним характеристикам можна приступати до вибору за зовнішнім виглядом.

світлодіодні гірлянди

В інтернет-магазині Ledmafia асортимент порадує кожного. Тут можна купити найрізноманітніші вироби: сітку, водоспад, дощик - повністю закривають вікна або бахрому - красиво висить на карнизі. Для прикраси ялинки придумані найвеселіші прикраси: дзвіночки, зірочки, їжачки, олені. Заходьте на сайт, і ви самі побачите цю красу. Вибирайте вподобаний виріб, телефонуйте менеджеру, задавайте питання і визначайтеся зі способом оплати і назвою перевізника, який вам найбільш зручний.