Важко не погодитися з думкою, що справжня віра у серці, а усілякі реквізити та матеріальні речі вторинні. Але не вийде сперечатися й з тим, що певні атрибути віри, приналежності до того чи іншого віросповідання супроводжують нас протягом усього життя. Українці надають багато значення та вірять у захист та цілющу силу хрестиків, ладанок, домашніх ікон тощо. Здавна в українських хатах та квартирах облаштовують червоний куточок, де встановлюють ікони, прикрашені вишитими рушниками. Але нинішній ритм життя та динамічність сьогодення вимагає більш сучасних форм, і це стосується й релігійної атрибутики.

В інтернет-магазині ювелірних виробів, вишуканих подарунків, а також різноманітних аксесуарів Gold.ua пропонується обрати з багатьох варіантів ікон, оздоблених сріблом, кристалами, напівкоштовним камінням тощо.

Як вибрати ікони на всі випадки життя?

Умовно ікони, які запропоновано в каталозі магазину, можна поділити на такі типи:

• настінні (можна використовувати у домашніх умовах, а також в оформленні ділового кабінету);

• настільні будуть доречними в умовах офісу, а також у домашньому кабінеті або ж у домашній бібліотеці;

• для автомобілів. Спеціальною наліпкою фіксуються на приладовій дошці машини;

• особисті або ж кишенькові ікони. Такі мініатюрні образки можна носити із собою — вони не заважатимуть ані в маленькій жіночій сумочці, ані в кишені ділового піджака. Це найкращий оберіг, який надає упевненості в будь-якій складній життєвій ситуації. Це можливість будь-коли звернутися до святого, якого зображено на іконці, з проханням підтримати та зміцнити душевні сили. 

Для дому та робочого кабінету можна обрати срібні ікони (одинарні або триптихи) із зображенням різних святих та Святого сімейства. Також доступні настінні та настільні ікони з оздобленням емаллю, кристалами Swarovski, позолотою, оніксом тощо. Звичайно, чим більше в оздобленні образа використано матеріалів високої вартості, тим вищою буде загальна ціна ікони.

Для автомашини традиційно можна придбати триптихи прямокутної форми. Не варто обирати надто розцяцьковані моделі — ікону в машині бачитимуть чимало людей, а віра надто інтимний процес, аби хизуватися нею.

Варіанти кишенькових особистих іконок також доволі різноманітні. Тут зазвичай керуються особистими перевагами — комусь легше довіритися іменному святому, хтось звертається до Богоматері. У каталозі сайту можна роздивитися фото та обрати міні-ікони зі срібла (доступні варіанти з позолотою). Найбільш зручні кишенькові ікони в спеціальних книжечках, які убезпечать образок від забруднення, пошкодження або зайвих поглядів.