Частиною експозиції міжнародного культурно-просвітницького проєкту стали ляльки конотопської майстрині

Виставковий проєкт, присвячений 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 рр., на початку листопада презентували в резиденції Богдана Хмельницького Національного історико-культурного заповідника “Чигирин”.

Він складається з трьох виставкових комплексів, один з них – експозиція «Ляльки для ненароджених». Це Міжнародний культурно-просвітницький проєкт, на якому представлено 34 емоційні композиції, кожна – це окрема історія.

До проєкту доєдналось 90 майстринь, зокрема й конотопчанка, майстер Любительського об’єднання “Скарби Конотопщини” Надія Бадзім, розповідають у Конотопській міській раді.

«На її роботи, як і роботи інших учасників, не можливо дивитися байдуже. Через них показано трагічне життя українців під час Голодомору 1932-1933 рр. Тут є мати з немовлям, голодні селяни біля пшеничного поля, оплакування померлих, розбиті жорна, обмін традиційних родинних прикрас на шматочок хліба, роботи за мотивами Казимира Малевича та інших художників», – зазначено у дописі.

Як зазначають організатори, проєкт “Ляльки для ненароджених” існує 5 років. Повномасштабну ж виставку організували вперше.