• Головна
  • Поради конотопчанам, які самостійно хочуть обрахувати розмір пенсії
практично
08:00, 19 жовтня 2015 р.

Поради конотопчанам, які самостійно хочуть обрахувати розмір пенсії

практично

Тепер конотопчани зможуть самостійно розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії. Що потрібно враховувати?

Для того, щоб отримати максимально можливу пенсію, основне, на що майбутньому пенсіонеру слід звернути увагу, - розмір пенсії залежить не від розміру зарплати, а від співвідношення вашої заробітної платні за місяць до середньої зарплати по Україні у відповідний період.

Щоб самостійно здійснити розрахунок усіх видів пенсії на які ви маєте право, в Україні створено унікальний  інструмент розрахунку пенсії онлайн – Пенсійний калькулятор онлайн на сайті Pensia.ua. Пенсійний калькулятор онлайн враховує всі чинні на сьогодні закони України та зміни у сфері пенсійного забезпечення 2015 року, максимально точно вважає ВСІ види пенсій (крім пенсії по втраті годувальника) в Україні і до всього іншого має зручний і зрозумілий всім інтерфейс. Більше того, крім розрахунку пенсії онлайн і дати виходу на пенсію, Ви можете прогнозувати розмір майбутньої пенсії залежно від дати виходу.

Розрахувати пенсію онлайн на Пенсійне калькуляторі можна тут.

Быльше корисної інформації: Тепер конотопчани можуть отримати свідоцтво про народження прямо у пологовому. http://www.05447.com.ua/news/983086

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#посчитать пенсию онлайн #пенсионный калькулятор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...