![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:33, 13 жовтня 2015 р.
В Конотопі затримали підлітка, що гуляв місто із кастетом
Невідомо до яких наслідків могла б привести така «недитяча забавка», якби не пильність працівників патрульної служби, які вчасно виявили кастет та вилучили його.
Під час несення служби по охороні громадського порядку в одному зі спальних мікрорайонів, працівники патрульної служби помітили групу підлітків, які шуміли та підозріло поводилися. Аби переконатися, чи все гаразд правоохоронці підійшли до компанії. Під час проведення поверхневого огляду в одного з підлітків правоохоронці виявили та вилучили з кишені куртки предмет, зовні схожий на саморобний кастет. Юнака з батьками запросили до відділку міліції.
Як пояснив 16-річний конотопець, кастет він знайшов на сміттєзвалищи і вирішив залишити собі. Про те, що така знахідка може привести до проблем із законом, навіть не здогадувався.
У міліції відомості про цей факт внесли до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводять перевірку. Вилучений предмет направили на дослідження до обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Хочеться нагадати громадянам, що кастет – це контактна ударна та ударно-дробильна зброя з твердого матеріалу, що надягається на пальці або стискається між ними. Незважаючи на простоту конструкції, є досить небезпечною, адже сильний удар здатний заподіяти важку травму або навіть смерть. За незаконне носіння, виготовлення, ремонт або збут такого виду зброї згідно з чинним законодавством настає кримінальна відповідальність і покарання у вигляді позбавленням волі до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...