• Головна
  • В Конотопі відбувся етап кубка України з лижоролерів
06:30, 1 жовтня 2015 р.

В Конотопі відбувся етап кубка України з лижоролерів

Етап Кубка України та відкрита першість міста з лижоролерів та кросу традиційно підсумовує літній сезон цього виду спорту в Конотопі й проходить наприкінці вересня.

Останні кілька років ці змагання проводяться на лижоролерній трасі стадіону «Локомотив», а загалом літні лижники збираються в нашому місті вже майже два десятиліття поспіль.

Цього року за перемогу боролись 192 учасники з Вінницької, Закарпатської, Київської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей. З 25 по 27 вересня кипіли пристрасті на змагальних трасах.

Змагання проводились у чотирьох вікових групах (від дорослих до дітей 2002 року народження й молодших) та складалися з трьох видів: перший день – крос, наступного дня проводилась гонка на лижоролерах класичним стилем, останнім видом програми була гонка на лижоролерах вільним стилем. За найменшою сумою місць у трьох видах визначався переможець у кожній віковій категорії.

Вихованці Конотопської ДЮСШ М.Г.Маміашвілі чотири рази піднімались на п’єдестал пошани, повідомляє ТопКонотоп. Серед наймолодших учасників друге місце здобув Ілля Олексенко, за сумою трьох видів третє місце у свої вікових групах посіли Віта Андрієвська, Валерія Желєзна та Владислав Копилов. Також в окремих видах програми призерами стали Євген Головань та Сергій Денисов.

«Змагання були нелегкими, – ділиться враженнями Владислав Копилов, – оскільки брали участь багато сильних спортсменів з різних областей України. Отже, напруга боротьби була дуже високою. Виступом я задоволений – вдалося стати призером у рідному місті. Тепер на нас чекає етап Кубка України, який відбудеться в Шостці, а потім будемо готуватися до зимового сезону».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію