• Головна
  • «Партія простих людей» порушує законодавство у Конотопі
07:26, 24 вересня 2015 р.

«Партія простих людей» порушує законодавство у Конотопі

В ніч на 23 вересня в місті Конотоп (Сумська область) масово з’явилися листівки Партії простих людей. Основна локація: опори електромереж, паркани та стіни будинків.

Про це пише Громадянська мережа ОПОРА на своєму сайті. Листівки формату А5 не містять вихідних даних. Вони виконані у синьо-жовтих кольорах, містять фотографію лідера партії Сергія Капліна, гасло «Партія простих людей проти «тарифів Яценюка»!» та заклик долучатися за номером телефону.

«Партія простих людей» порушує законодавство у Конотопі, фото-1

Партія простих людей ще не є зареєстрована у Конотопській виборчій комісії, а тому поки що не є суб’єктом виборчого процесу. Розповсюдження агітації без вихідних даних стане порушенням після завершення процесу висунення кандидатів та їх реєстрації в ТВК. Після цього до такої поліграфії застосовуватиметься Закон України «Про місцеві вибори», де в частині 2 статті 56 йдеться: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».

Разом з цим, розповсюдження листівок у невідведених для цього місцях є порушенням Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Конотопської міської ради «Про Правила благоустрою міста Конотоп». ОПОРА закликає політичні сили утриматися від забруднення міста своїми агітаційними матеріалами. Тим більше, в Конотопі офіційні місця для агітації визначені та обладнані належним чином.

Раніше правила благоустрою міста Конотоп було порушено невідомими, що розписали гаслами опори залізничного мосту.

Нагадуємо, що сайт міста раніше повідомляв про те , що керівником обласного осередку ПП «Партія простих людей Сергія Капліна» став очільник Сумської обласної організації УДАР.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #вибори #партія простих людей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...