Конотопський центр БВПД поповнюється новими адвокатими

22 вересня в приміщенні МАУПу відбулась зустріч адвокатів Конотопу та району з представниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі, яка мала на меті залучення нових адвокатів, роз'яснювалися переваги системи надання безоплатної правової допомоги. Зокрема, заступник начальника відділу Регіонального центру БВПД у Сумській області Ольга Коваленко прокоментувала три загальновідомі «міфи» про систему безоплатної правової допомоги. Вона  наголосила: «Система безоплатної правової допомоги не прагне створити «державну адвокатуру», як іноді говорять. Робота адвокатів, які надають правову допомогу є оплачуваною державою, але участь адвоката у наданні безоплатної правової допомоги є виключно добровільною».

Перевага адвокатів, які прауюють у системі БВПД, це гнучкий графік роботи, постійні замовлення, можливість брати участь у резонансних справах та регулярно і безкоштовно підвищувати кваліфікацію на каскадних тренінгах 2-3 рази на рік.

Адвокатам роз’яснили порядок та умови проведення конкурсу, строки подачі заяви та необхідних документів до відповідних органів юстиції. Наприкінці зустрічі один адвокат  виявив намір взяти участь у конкурсі та приєднатися до команди БВПД.

Подробиці про безоплатну правову допомогу в Конотопі можна прочитати тут.

 

Конотоп правовая помощь адвокат бесплатно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі