• Головна
  • Безоплатна правова допомога в Конотопі
07:30, 18 вересня 2015 р.

Безоплатна правова допомога в Конотопі

Конотопський місцевий центр з надання БВПД проводить відбір адвокатів, які добровільно погоджуються працювати в системі безоплатної вторинної правової допомоги.  Для кого ця допомога, та в чому вона полягає - про це піде мова у статті.

Надання вторинної правової допомоги - це захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах та інших державних органах, органах місцевого самоврядування а також перед іншими особами; складання документів процесуального характеру. 

Послуги правової допомоги доступні для малозабеспечених верств населення, учасників АТО, переселенців та інших громадян України. З повним переліком категорій, що мають право на безоплатне обслуговування можна ознайомитись тут.

Як відзначає головний спеціаліст відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів регіонального центру Анастасія Кравченко: «Система БПД не прагне створити «державну адвокатуру», кожний адвокат не є штатним працівником центру та не має обмежень на зайняття приватною практикою».

Адреса Центру з надання безоплатної правової допомоги: м. Конотоп, вул. Бр. Радченків, 43 (будівля статистики).

Про те, як діти Конотопу можуть захистити свої права, читайте у попередніх наших випусках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #помощь юриста #адвокат #бесплатно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...