Безоплатна правова допомога в Конотопі

Конотопський місцевий центр з надання БВПД проводить відбір адвокатів, які добровільно погоджуються працювати в системі безоплатної вторинної правової допомоги.  Для кого ця допомога, та в чому вона полягає - про це піде мова у статті.

Надання вторинної правової допомоги - це захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах та інших державних органах, органах місцевого самоврядування а також перед іншими особами; складання документів процесуального характеру. 

Послуги правової допомоги доступні для малозабеспечених верств населення, учасників АТО, переселенців та інших громадян України. З повним переліком категорій, що мають право на безоплатне обслуговування можна ознайомитись тут.

Як відзначає головний спеціаліст відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів регіонального центру Анастасія Кравченко: «Система БПД не прагне створити «державну адвокатуру», кожний адвокат не є штатним працівником центру та не має обмежень на зайняття приватною практикою».

Адреса Центру з надання безоплатної правової допомоги: м. Конотоп, вул. Бр. Радченків, 43 (будівля статистики).

Про те, як діти Конотопу можуть захистити свої права, читайте у попередніх наших випусках.

Конотоп помощь юриста адвокат бесплатно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі