• Головна
  • На Сумщину прибуло більше 16 тисяч переселенців з Донбасу, майже половина з них - інваліди та пенсіонери
06:30, 11 вересня 2015 р.

На Сумщину прибуло більше 16 тисяч переселенців з Донбасу, майже половина з них - інваліди та пенсіонери

Як повідомляє обласна Державна Адміністрація, в Сумську область з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО прибуло 16082 особи, у тому числі 3904 дитини, інвалідів та осіб похилого віку – 7130.

На території області налічується 620 вільних місць, з яких 123 – для розміщення працездатного населення (приватне та відомче житло).

Інші 497 місць передбачені для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-інвалідів (школи-інтернати, будинки-інтернати), а також людей похилого віку, – поінформували в обласному штабі з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За даними штабу, за призначенням щомісячної адресної допомоги звернулися 10871 сім’я. Призначено допомогу 10639 сім’ям.

Загалом внутрішньо переміщеним особам виплачено 54,9 мільйона гривень. На території області міжнародними організаціями, місцевими органами влади, підприємствами, організаціями, волонтерами та приватними особами надано допомоги для 10550 осіб, на загальну суму більше 5 мільйонів гривень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сумщина #біженці #ато #донбас
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...