Обережно, шахрайство!
08:00, 4 вересня 2015 р.

«Вітаємо, ви виграли машину!»

Обережно, шахрайство!

Якщо ви отримали лист або СМС з повідомленням про виграш у розіграші, в якому ви не брали участі - будьте обережні! Ви можете стати жертвою шахраїв!

В редакцію звернулася наша читачка, до якої на телефон прийшло СМС-повідомлення такого характеру: "Вітаємо! Ви виграли автомобіль Hundai Accent! Автосалон "Альянс-Моторс" разом з компанією "Welcome Telecom"  проводить щорічну антикризову акцію для підняття рейтингу і престижу електронних платіжних систем: таких як - "термінал" ibox" "банкомат".

В СМС повідомлялися телефони для зв'язку та адреса сайту Альянс-Моторс, як офіційного дилера Hуundai в Україні. Сторінка, на яку посилалися відправники повідомлення, існувала, і здавалося все справжнім. Тим більше, жіночка дійсно поповнювала рахунок телефону у терміналі.

Вона попросила допомогти розібратися, і якщо це "лохотрон" - то попередити інших конотопчан.

Ми набрали в пошуковику запит: офіційний дилер Хюндай в Україні. Ним виявилася компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна», в підрозділі "новини" якого розташовувалося наступне офіційне звернення:

ТОВ «Хюндай Мотор Україна» є офіційним представником торгової марки HYUNDAI в Україні, яка з 1999 року представлена на автомобільному ринку України.

Свою рекламну активність компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна» проводить лише відповідно до Закону України «Про рекламу».

Проте, останнім часом від громадян почали надходити інформаційні запити стосовно проведення акції з розіграшу автомобілів Hyundai Accent, Hyundai Elantra або інших моделей Hyundai. Інформація про акцію надходила SMS-повідомленням на номера мобільних телефонів громадян. В SMS було повідомлено про отримання призу у вигляді авто та телефонами, на які потрібно зателефонувати (або перейти на сайти www.hyundai-ukravto.at.ua, http://hyundai-kompany.moy.su/ http://avto-drive.at.ua/ та інші за додатковою інформацією).

Шановні громадяни! Запевняємо Вас, що компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна» не має жодного відношення до вищенаведеної акції ні як її замовник, ні як організатор чи учасник.

З метою недопущення настання негативних наслідків для Вас просимо ігнорувати повідомлення такого змісту та з метою боротьби з таким шахрайськими діями звертатись до відповідних правоохоронних органів.

 Телефонные_мошенники.Детективное_агентство_Алиби

Серед офіційних дилерів Хюндай ніякої компанії "Альянс-Моторс" не виявилося. Більш того, Альянс-Моторс - російська група компаній, сфера якої - продаж та обслуговування автомобілів Chevrolet, Opel, Kia, Ford, Volkswagen. В Україні подібну назву носить лише Одеський автосервіс, який займається ремонтом автомобілів.

Що ж, саме час зазирнути на сайт, організатори якого пропонують щедру пропозицію.

Адреса насторожувала відразу: www.alliance motors.esy.es. Навряд, щоб солідна фірма розташовувалася на такому дешевому домені. Та й дизайн виглядає дешево, ніяк не схоже на представника солідного конгломерату.

2015-07-29 11-00-34 Скриншот экрана (2)

2015-07-29 11-00-34 Скриншот экрана (2)

Навіть сертифікат є!

2015-07-29 11-00-24 Скриншот экрана (3)

2015-07-29 11-00-24 Скриншот экрана (3)

На сайті зізначалося, що Альянс-Моторс входить до складу дилерської мережі «Дженерал Авто Груп». Що ж, перевірити нескладно, знов нам у поміч пошуковик. Ось і відповідь: Дилерська мережа "Дженерал Авто Груп"  в Україні включає 60 салонів Chevrolet і 42 салону Opel. І ніяких Hуundai!

А ось і сторінка з розіграшем.

Серед його умов - перерахувати 1% податку, після чого зателефонувати оператору, щоб зареєструватися!

Тобто, гроші (а це 3420 грн.) треба віддати ДО отримання призу! Ми спробували додзвонитися до оператора, але марно.

Партнером акції на сайті зазначено WELCOME TELECOM. І пошуковик нам видав ось такий сайт з сумнівною адресою на безкоштовному домені, та ще більш сумнівним було його оформлення:

Сервіс, який перевіряє легальність сторінки повідомив, що даний сайт не є зареєстрованим.

Знайшовся навіть автосалон, який посилався на Welcom telecom, щоправда, автосалон чомусь знаходиться прямо в навчальному корпусі КПІ, щоправда, студенти про нього чогось не чули 

2015-09-03 13-20-53 Скриншот екрана

2015-09-03 13-20-53 Скриншот екрана

Помітили? Автосалон рекламує Welcom telecom, і при цьому не надає жодних координат свого так званого партнера.

Сторінка цього автосалону теж виявилася фейковою, хоч вони і намагалися відвести підозри оголошенням про шахраїв, які начебто обманюють від їх імені.

Простий аналіз сторінки показав, що новини на головній переходили за посиланням на Яндекс, а пошук через гугл-серфіс по фотографіям виявив, що співробітники цього салону дивним чином "працюють" одночасно у кількох компаніях. Наприклад, Генеральний директор компанії примудрився бути генеральним у трьох фірмах одразу! І його співробітники від нього не відстають.

2015-09-03 13-31-48 Скриншот екрана

2015-09-03 13-31-48 Скриншот екрана

Як і підозрювала наша читачка, СМС виявилося звичайним шахрайством. Користуючись нагодою, звертаємось до мешканців Конотопу: не вірте листам, та СМС-повідомленням, які обіцяють легкі гроші чи нереально щедрі подарунки!

Перевіряйте інформацію! Інтернет - допомога не лише шахраям, а й тим, хто не хоче потрапити на їх вудку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смс-мошенничество #выиграш #автомобиль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...